soguk lipoliz ankara

Soğuk Lipoliz Ankara Mucizesi

Bölgesel fazlalıklarınız için her yolu denediniz ama etkili ve kalıcı bir sonuca ulaşamadınız mı? Şöyle bir soru da sorabiliriz aslında; selülitleriniz ile başınız dertte olduğundan kimse görmesin diye deniz sezonunu evde oturarak mi  geçiriyorsunuz? Bu sorulara verdiğiniz cevap evet ise sizi bu sorunlarınızdan kurtaracak yöntemin ne olduğunu dile getireceğimiz bu makalemizi mutlaka okumalısınız

Bu yazımızda soğuk lipoliz Ankara‘da en başarılı şekilde hangi klinikte uygulanır sorusunun cevabını bulacak; göbek, basen, alt karın, kol, bacak gibi bölgelerinizdeki fazlalıklardan ve çirkin görüntüsü nedeniyle sizi sosyal hayattan uzaklaştıran selütlitlerinizden kurtulmanın keyfini yaşayacaksınız.

Soğuk Lipoliz Nedir?

Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz bu uygulama, cilt altındaki yağ dokularının soğutularak parçalanması prensibi ile çalışır. FDA onayı almış bir cihaz ile gerçekleştirilen bu işlemde uygulama yapılan bölgenin özelliğine göre cihaza ait farklı başlıklar kullanılır. İnsan sağlığına zararlı etkileri olmayan tıbbi malzemeler ve tıbbi cihazlar FDA denilen uluslararası geçerliliği olan bir onay alırlar. Daha önceki yazılarımızda da sözünü ettiğimiz gibi bu onayı alan cihazlar ve tıbbi malzemeler son derece güvenlidir. Bu noktada net bir şekilde söyleyebiliriz ki Soğuk lipoliz uygulamasında kullanılan cihazın ve tıbbi malzemelerin de bu kriteri sağladığına dair tescil edilmesi, içiniz rahat bir şekilde bu uygulamayı yaptırmanız noktasında son derece değerlidir.
Soğuk lipoliz Ankara yorumlarına pek çok sosyal medya platformunda rastlamak mümkün. Bu uygulama ile ilgili kafasında soru işareti bulunan kişiler, soğuk lipoliz yaptıranların yorumlarından da faydalanarak işlemi yaptırıp yaptırmayacağına karar verebilir.

Kliniğimizde bu uygulamayı yaptıranların hepsinin sonuçlardan memnun olduğunu yeri gelmişken dile getirelim. İşlem sırasında acı hissi oluyor mu düşüncesi ile merak içinde olduğunuzu da bildiğimizden hemen cevap vermek isteriz. Uygulama sırasında ağrı hissi duymayacağınızı ancak uygulamanın doğası gereği uygulama bölgesinde soğukluk hissi olabileceğini hatırlatalım. Bu konuda endişe etmemelisiniz çünkü bu soğukluk hissi rahatsız edici olmayıp ilk birkaç dakikanın ardından yok olan bir niteliktedir. Uygulama sonrası ciddi yan etkilere sahip olmaması da soğuk lipolizin çok sık talep edilme nedenlerinden bir tanesi olarak pek çok kişi tarafından dile getirilmektedir.

Soğuk Lipoliz Yaptıranlar

Soğuk lipoliz yaptıranların çoğu bu uygulamayı neden daha önce yaptırmadığının pişmanlığını yaşamaktadır. İnsanları bu pişmanlığa iten şey, bu uygulamanın kısa sürede etkili sonuçlara ulaştırması ve gözle görülür bir şekilde bölgesel olarak incelmenize imkân sağlamasıdır.

Çevremizde pek çok yöntem denemiş ancak özellikle inatçı yağ toplanma alanları olan; basen, göbek, alt karın gibi bölgelerdeki fazlalıkları eritememiş insanlarla karşılaşırız. Bu insanlar diyet programları ve hareketli yaşam gibi yollar ile kilo olarak belli bir seviyeye gelmiş olabilirler ancak aralarında kilo vermelerine rağmen bölgesel yağları olduğu gibi duranlar da vardır. İşte bu noktada ameliyatsız estetik uygulamalarının en gözde işlemlerinden olan soğuk lipoliz devreye girmektedir. Bu uygulama kişiye kilo verdirmekten ziyade bölgesel fazlalıklarından kurtulmayı vadetmektedir ve uygulamayı yaptıranlar başarılı sonuçlarını net bir şekilde gözlemleyebilmektedir.

Kimlere Uygulanır?

Vücut yapımız daha çocukluk yıllarında şekillenmeye başlar. Aile hikâyesinde bölgesel fazlalıklarından muzdarip kişi sayısı çok olanlar; yani vücut yağlanmasına genetik yatkınlığı olan kişiler bu anlamda oldukça sıkıntılıdırlar çünkü ilk gençlik yıllarından itibaren bu kişilerin bölgesel fazlalıkları ile mücadeleleri başlar. Aranızda bu sorun ile erken yaşlarda karşılaşmış olanlar var ise endişe taşımalarına gerek yoktur çünkü herhangi bir kronik rahatsızlığı olmamak şartı ile 18 yaşını doldurmuş herkes bu uygulaman faydalanabilir.

Soğuk Lipoliz Sonrası

Uygulama sonrası ilk farklılıklar bir iki hafta içerisinde kendini belli eder. Net bir sonuca ulaşmak ise 3 ayı bulmaktadır. Bölgesel fazlalıkların yanında bu uygulamanın bilhassa kadınların korkulu rüyası olan selüliti azaltma ve yok etme noktasındaki başarılı sonuçlarını da dile getirmek gerekir.

Soğuk lipoliz sonrası gündelik rutin işlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Yakın geçmişte cerrahi müdahale olmaksızın fazlalıklardan kurtulmak son derece ütopik bir beklentiyken günümüzde soğuk lipoliz ve sıcak lipoliz uygulamaları ile bu sorunu ortadan kaldırmak son derece kolaydır.

Soğuk Lipoliz Ankara’da Nerede Yaptırılmalı

Prof.Dr. Banu Çaycı Kliniği, sağlığınızı tehlikeye atmadan ameliyatsız estetik uygulamaları gerçekleştirilen donanımlı bir kliniktir. Merkezimizin alanında uzman hekimimiz ve profesyonel personelimiz ile pek çok uygulamada tercih edebileceğiniz en doğru adres olduğunu bilmenizi isteriz.

Soğuk Lipoliz Ankara’da pek çok merkezde yapılmaktadır ancak bu konuda bir uyarıda bulunmanın doğru olacağı kanaatindeyiz.  Soğuk lipoliz yapan yerleri iyi araştırmak uygulamanın olumlu sonuçları açısından son derece önemlidir. Bu uygulamanın doğru adreslerde ve uzman ellerde gerçekleştirilmesi son derece önemlidir çünkü hangi uygulamaya, kaç seans devam etmeniz gerektiği ve uygulamanın incelikleri en iyi ameliyatsız estetik uygulamaları alanında eğitim almış hekimler tarafından bilinir. Dolayısıyla Prof. Dr. Banu Çaycı Kliniği’ne gelerek hem kişisel beslenme danışmanlığı alabilir hem de soğuk lipoliz mucizesinin sonuçlarını deneyimleyerek daha sağlıklı ve daha güzel bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Yorum Bırakın