morpheus

Ameliyatsız estetik alanındaki gelişmeler sayesinde kadınların artık daha mutlu olduğunun farkında mısınız? Son yıllarda  kadınların gençleşmesine ve  güzelleşmesine hizmet edecek çok sayıda estetik uygulaması bulunuyor. Her geçen gün yeni tekniklerin ve cihazların dâhil olduğu ameliyatsız estetik sektöründe gelişim sürekli devam ediyor. Morpheus 8’de son günlerin en dikkat çeken ve olumlu etkileri ile kadınlar tarafından fazlaca talep edilen uygulamalardan bir tanesi.

Morpheus 8 uygulamasının kullanım alanları, faydaları ve etkileri üzerinde duracağımız bu yazımız ile yeni nesil ameliyatsız estetik uygulamalarından olan Morpheus 8’e dair pek çok şey öğrenecek ve bu uygulamayı yaptırma noktasında kendinizde cesaret bulacaksınız.

Morpheus 8 Nedir?

Kadınlar, günümüzde estetik açıdan oldukça şanslı çünkü kadınları gençleştirmek ve daha güzel bir görünüme ulaştırmak için sürekli kendini yenileyen ve geliştiren bir sektör var. Hem de ameliyatsız, ağrısız ve son derece konforlu bir biçimde.

Radyo frekans dalgalarını, mikro iğneler yardımı ile deri altına ileterek cildin daha sıkı, daha gergin ve daha genç bir görününüme ulaşmasını sağlayan bu uygulama ile cildinizi yıllar önceki görünümüne kavuşturmak son derece kolay.

Bu uygulamanın temel prensibini oluşturan radyo frekans dalgalarının cilt altına iletilmesi işlemi cildimiz için neden önemlidir? Çünkü elastikiyetini kaybeden ve mat bir görünüme ulaşan cildi canlandırmak ve daha sağlıklı bir hâle getirmek kolajen ve elastin üretimine bağlıdır. Kolajen ve elastin üretimini arttırmak da Morpheus 8 uygulaması ile gerçekleştirilir. Şöyle ki cildi sıkılaştıracak olan kolajenin ve elastinin üretimi bu uygulama ile tetiklenir ve böylelikle bebeksi bir cilt dokusu oluşması için gerekli ortam hazırlanır.

Altın İğne ve Morpheus 8

Ameliyatsız estetik uygulamaları ile haşır neşir olanlar ve bu alandaki yenilikleri yakından takip edenler bilir ki bu uygulama altın iğne (fractora) uygulaması olarak da bilinir. Ancak Morpheus 8’de kullanılan başlıklar oldukça fazla ve işlevseldir. Kullanışlı başlıkları sayesinde altın iğne ile kıyaslandığında çok daha etkili ve kalıcı sonuçlara ulaştırır.

Hangi Bölgelere Uygulanır?

Bu ameliyatsız estetik uygulamasında kullanılan teknoloji, FDA onayı almış son derece güvenli bir işlemdir. Vücudumuzda hangi bölgelere uygulaması yapılır diye merak içinde olanlar için hemen cevaplayalım. Yüz başta olmak üzere boyun bölgesi, gıdı, çene hattı, alt karın, kollar, bacaklar, kalça kısacası vücudun sorunlu olan hemen hemen her bölgesine güven içerisinde uygulanması mümkündür.

Uzman hekimimiz ile yaptığınız ön görüşmenin ardından tedavi planınız oluşturularak seans sayınız kesinleştirilir. Uygulama yapılacak olan bölgeye ve söz konusu bölgedeki sıkıntının büyüklüğüne bağlı olarak seans sayısı 3 ile 5 arasında değişkenlik gösterir.

Mopheus 8 ile pek çok cilt problemi çözüme ulaştırılabilir. Kırışıklıklar, sarkmalar, cilt lekeleri, cilt renk tonu farklılıkları ortadan kaldırıldığı gibi cilt daha canlı, daha parlak, daha pürüzsüz ve daha sağlıklı bir hâle kavuşturulur.

Uygulama Öncesi Sonrası

Bu işlem için uzman hekimlerin uygun gördüğü yaş sınırı 18’dir. Bu yaş sınırını aştıysanız kadın ya da erkek fark etmeksizin uygulamayı yaptırmanızın önünde herhangi bir engel bulunmamaktadır. Tabii bazı özel durumlara ve kronik hastalıklara sahip olanların temkinli davranmasında ve hekimlerine danışmasında fayda olduğunu hatırlatalım.

Hamilelik ya da emzirme sürecindeyseniz, kalp piliniz varsa, bedeninizde açık yara bulunuyorsa ya da enfeksiyon nedeniyle tedavi görüyorsanız Morpheus 8 işlemini askıya almanızı önerebiliriz. Bunlar dışında her türlü cilt probleminiz için oldukça güvenli olan ve konforlu bir şekilde gerçekleştirilen bu yeni nesil ameliyatsız estetik işlemini içiniz rahat bir şekilde yaptırmanızı öneririz. Farkı gözlemlediğinizde sözlerimize hak vereceğinize neredeyse eminiz.

Uygulamanın olası yan etkileri nedeniyle endişe taşıyanlar var ise onlar için hemen belirtelim. Bu uygulama sonrası uygulama gerçekleştirilen bölgede hafif kızarıklık dışında ciddi bir yan etki ile karşılaşma ihtimaliniz neredeyse yoktur. Bu kızarıklık beklenen bir etkidir ve kısa süre içerisinde ortadan kalkar.

İşlem sonrası günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam etmenizin önünde de bir engel bulunmamaktadır. Ameliyatsız estetik uygulamalarının en sevilen özelliği olan günlük hayatı askıya almaya gerek kalmadan gerçekleştirilmesi bu uygulama için de geçerlidir.

Morpheus 8 Fiyatları

Bütün ameliyatsız estetik uygulamalarında olduğu gibi Morpheus 8 uygulaması için de profesyonel klinikler ve uzman hekimler seçilmesi gerekmektedir. Gençleşmek ve daha güzel bir görüntüye ulaşmayı herkes ister. Ancak doğru klinik tercihinde bulunmazsanız cilt problemlerinden kurtulmak ve gençleşmek isterken geri dönüşü olmayan sağlık sorunları ile boğuşur hâle gelebilirsiniz.

Prof. Dr. Banu Çaycı Kliniği, Ankara’da ameliyatsız estetik uygulamaları ile adından söz ettiren profesyonel bir kliniktir. Dahası her yıl binlerce kişiye uyguladığı küçük dokunuşlar ile adını ülke sınırları dışına taşımış önemli bir merkezdir. Siz de Morpheus 8 uygulamasını nerede yaptıracağınız konusunda kararsızlık yaşıyor ve seçim yapmakta sıkıntı yaşıyorsanız sizin için en doğru adresin Prof. Dr. Banu Çaycı Kliniği olduğunu bilmelisiniz.

En sağlıklı medikal malzemelerin en kaliteli tıbbi cihazlar ve uzman eller ile buluştuğu kliniğimize gelerek siz de daha ferah bir cilde ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat tarifeleri ile de yüz güldüren kliniğimizin huzur veren ortamına davetlisiniz. Gelin, yıllar önceki görüntünüze tekrar kavuşmanıza yardımcı olalım, sizi aynalar ile barıştıralım.

Yorum Bırakın