Prof.Dr.Banu Çaycı

Hakkımda

Prof. Dr. Banu Çaycı Kimdir?

Prof. Dr. Banu Çaycı; 1965 yılında Ankara’da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamış, 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirmiştir. 1995’te Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Biyokimya A.D. uzman olmuştur. 2004-2008 yıllarında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi hastaneleri laboratuvar koordinatörlüğü yapmış ve 2011 yılında profesör olmuştur.

  • 2011 yılında Kaliforniya Üniversitesi’nde (UCLA) diyet-sağlıklı beslenme konularında eğitim almıştır.
  •  2015 yılında Güney Kore Pusan Devlet Üniversitesi Kore Tıbbı Bölümü’nde 1 ay süreyle davetli profesör olarak çalışmıştır.
  •  70’in üzerinde uluslararası makalesi, bir kitap çevirisi, yüzden fazla bilimsel toplantıda konuşması vardır. Sağlıklı beslenme ve obezite konularında Malezya, Finlandiya, Singapur, Almanya, Romanya, Litvanya gibi ülkelerde konferanslar vermiştir. Akupunktur uzmanlığı da yapan Dr. Çaycı birçok televizyon programına konuk olmuştur.

Banu Çaycı

Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

Kliniğimizde; bilimsel olarak etkili sonuçları ispatlanmış, dünyaca kabul edilmiş tedavi yöntemlerimizle, akademik alanda uzman kadromuzla, sizlere sağlıkla yaşayacağınız ve genç hissedeceğiniz bir hayatın kapılarını aralıyoruz.

Prof. Dr. Banu Çaycı

Leading Edge Care

We offer care through delivery and post-natal treatment to ensure you a happy and the best possible birthing experience.

  • Donec ipsum diam, pretium mollis dapibus risus. Nullam dolor nibh pulvinar at interdum eget, suscipit id felis. Pellentesque est faucibus tincidunt risus.

  • Donec ipsum diam, pretium mollis dapibus risus. Nullam dolor nibh pulvinar at interdum eget, suscipit id felis. Pellentesque est faucibus tincidunt risus.

Call Now Button0312 215 50 55