gidi eritme

Sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösteren şey nedir hiç düşündünüz mü? Yüzünüzü aşağı doğru çeken, zayıf olmanıza rağmen size şişman bir yüz ifadesi veren dahası güzelliğinizi gölgeleyen neden, çene altında biriken yağ dokunuz olabilir mi? Cevabınız evet ise bu yazımızı mutlaka okumalısınız çünkü bu yazımızda ifade etmeye çalışacağımız gıdı eritme uygulamasında kendinizden mutlaka bir şeyler bulacağınıza eminiz.

Sizin çene altı bölgenizdeki yağ dokunuzun nedeni ne ile ilgili? Şişmanlık, genetik yatkınlık ya da yaşlılık bu nedenlerden biri olabilir. Hangi nedenden kaynaklı olursa olsun, artık sizi rahatsız eden gıdı şeklinde ifade edilen çene altı yağ dokularınıza elveda demeniz mümkün.

Gıdı eritme uygulaması ile daha belirgin bir çene hattı ile hoş bir yüz ifadesine kavuşmak ameliyatsız estetik işlemleri ile artık çok kolay. Hem de son derece konforlu bir şekilde.

Gıdı Eritme Nedir?

Çene altında biriken ve çirkin bir görüntüye sebebiyet veren yağların eritilmesi mantığına dayanan bu uygulama ile boyun ve çene altındaki sorunlu bölgenin iyileştirilmesi amaçlanır. Gıdı eritme işlemi sonrasında ilgili bölgede 3 hafta içerisinde yağlar azalmaya başlar ve cilt elastikiyetini yeniden kazanır.

Gıdı eritme işlemi kliniğimizde PB serum ile gerçekleştirilir. Söz konusu bölgeye anestezik kremler uygulanarak uyuşması sağlanır. Gıdı eritme işlemi ile tek seanslık bir uygulama ile başarılı sonuçla elde edilir. Son yıllarda çok fazla talep gören gıdı estetiğinde kullanılan tıbbi malzemeler FDA onayı almıştır ve yapılan araştırmalarda insan sağlığına zararlı bir etkisi ile karşılaşılmamıştır.

Kliniğimize gıdı eritme uygulaması için başvuran birçok kişi, bu işlemde kullanılacak olan gıdı eritme iğnesinden dolayı bu ameliyatsız estetik işlemine mesafeli durduklarını ve bu işlemi sırf iğne korkusu yüzünden uzunca bir süre ertelediklerini ifade etmektedirler. Bu şekilde düşünen başka insanların da olabileceğini düşündüğümüz için gıdı eritme uygulamasında kullanılan iğnelerin oldukça ince iğneler olduğunu ve canınızın yanması noktasında ciddi bir endişe taşımanıza gerek olmadığını buradan da dile getirmek isteriz.

Gıdı eritme uygulamasını en çok tercih eden cinsiyet grubu kadınlar olsa da erkekler tarafından da bu ameliyatsız estetik uygulamasının fazlaca talep gördüğü gözlemlenmektedir.

Boyun ve çene altındaki yağ dokularına bağlı olarak ortaya çıkan sarkmadan dolayı gıdı giderme egzersizleri ile bu sorunundan kurtulmayı deneyen pek çok insan bulunduğu bilinmektedir. Bu egzersizlerden fayda sağlayanların yanında hiçbir şekilde yarar göremeyen pek çok insan da vardır. Gıdı eritme egzersizlerini deneyen ancak istediği sonuca ulaşamayanların özellikle tercih ettiği gıdı eritme uygulaması ile son derece konforlu bir şekilde daha genç ve yüzünüz ile orantılı bir çene altına ulaşmanız noktasında hiçbir engel yoktur.

Gıdı Eritme Uygulamasının Yan Etkileri

Ameliyatsız estetik uygulamalarının genel özelliği ağrısız, acısız ve konforlu bir şekilde bireyleri şikâyetlerinden uzaklaştırmak ve estetik bir görünüme ulaştırmaktır. Bu bağlamdan yola çıkarak diğer uygulamalarda olduğu gibi gıdı eritme işleminde de dayanılması güç ağrı ve acılar ile karşı karşıya kalma durumu söz konusu değildir.

Enjeksiyon uygulanan bölgede birkaç gün içinde düzelen ödem görülmesi muhtemel olmakla birlikte işlem sonrası aynı gün içinde yok olan kızarıklık ya da morarma da karşılaşılabilecek olası yan etkilerdir. Bu durumlar dışında gıdı eritme uygulaması son derece konforlu bir işlemdir ve hayatınızı askıya almanızı gerektirmez. İşlem sonrası oluşması muhtemel şişlikler için soğuk kompres uygulaması şişliğin azaltılması noktasında önemli bir etkiye sahiptir.

Gıdı Estetiği Fiyatları

Çene ve boyun bölgesinin yüz ifadesinin şekillenmesinde oldukça önemli olduğunu ve bu bölgelerdeki estetiksel sıkıntıların insanlara ciddi şekilde rahatsızlık verdiğini hepimiz biliyoruz. Bu bölgelere uygulanan önemli ameliyatsız estetik işlemlerinden biri olan çene dolgusu uygulamasında olduğu gibi gıdı eritme uygulaması için de mutlaka alana hâkim bir hekim ile tedavinize başlamalı ve işlem yaptıracağınız merkezlerin donanımlı klinikler olmasına özen göstermelisiniz.

Prof. Dr. Banu Çaycı Kliniği, cerrahi müdahale olmadan güzelleşmek ve gençleşmek isteyenler tarafından Ankara’da en çok ziyaret edilen merkezlerin başında gelmektedir. Siz de sizi rahatsız eden bir çene altı yağ dokusuna sahip ve bu dokudan bir an önce kurtulmak istiyorsanız, gıdı estetiği yaptıranların pek çoğunun yolunun kesiştiği kliniğimize mutlaka uğramalısınız. Uygun fiyatlarla kaliteli tıbbi malzemelerin, uzman eller ile bir araya geldiği kliniğimizde; konforlu ve sağlıklı bir şekilde gençleşebilir, çene altı dokularınızda ortaya çıkan sarkmaların yok olmasını deneyimleyerek aynalar ile aranızda oluşan mesafeyi ortadan kaldırabilirsiniz. Haydi! Daha fazla ertelemeyin ve kendinizi yeniden keşfedin.

Yorum Bırakın