ameliyatsiz yuz germe 1

Ameliyatsız Yüz Germe ile Gençleşin Genç Kalın

Yüzünüzdeki yaşlanma belirtilerine tahammülümüz kalmadı ama ameliyat masasına yatmaya da cesaret edemiyor musunuz? Size sözünü edeceğimiz ameliyatsız yüz germe uygulaması ile kırışıklıklarınıza elveda diyebilir, daha canlı ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Hem de son derece konforlu bir şekilde ve sosyal hayatınızı askıya almadan.

Ameliyatsız Yüz Germe Nedir?

Pek çok kadın, son günlerde ameliyatsız yüz germe yaptıran var mı sorusunun yanıtını arıyor ve ameliyatsız yüz germe yaptıranların yorumlarını oldukça önemsiyor. Çünkü kadınlar ciltlerindeki kırışıklıklardan hoşlanmıyor ve doğaları gereği hep genç kalmak istiyorlar. Bu nedenle bu uygulamayı daha önce yaptıranların deneyimleri, karar aşamasındaki pek çok kadın için son derece değerli.

Peki, ameliyatsız yüz germe nedir? Son teknoloji lifu adı verilen ultrason cihazı ile gerçekleştirilen bu uygulama ile cildinizin sarkık ve kırışık görüntüsünü ortadan kaldırmak mümkün.

Siz de yaptığınız araştırmalar sonucu muhakkak biliyorsunuzdur ki cerrahi müdahale olmadan gerçekleştirilen ameliyatsız yüz germe yöntemlerine her geçen gün yenileri ekleniyor. Bu seçenekler içerisinde en etkili sonuçlar elde edilenlerden birisi de lifu teknolojisi. Cilt katmanlarına ses dalgaları iletimi sağlayarak vücudun kolajen üretimini  tetikleme prensibine dayanan bu uygulama ile cildini yıllar önceki tazeliğine taşıyan binlerce insan var.

Belli bir yaştan sonra vücudun kolajen üretiminde yavaşlama olması maalesef yaşlılık belirtileri ile karşılaşmamıza neden olur. Kırışıklıklar, sarkık bir yüz, deformasyona uğramış ve son derece esnek yani elastikiyetini kaybetmiş bir cilt ile yüz yüze gelen insanoğlunu bir telaş sarar. Aynalara eskisi kadar istekle bakmayı bırakanlardan tutun da sosyal hayattan kopanlara kadar pek çok insan bu durumdan rahatsızlık duyar ve çözümler arar. Eskiden ameliyat masasından başka bir yolu olmayan gençleşme uygulamaları artık gelişen teknoloji ve uzman hekimlerce son derece sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Ameliyatsız yüz germe öncesi sonrası arasındaki fark ciddi anlamda iyi ki teknoloji ameliyatsız estetik alanında da gelişiyor dedirtiyor.

Ameliyatsız yüz germe yorumları pek çok platformda bulunuyor. Siz de görüntünüzden memnun değilsiniz ama uygulamayı yaptırıp yaptırmama konusunda kararsızlık yaşıyorsanız ameliyatsız yüz germe kadınlar kulübü forum sitesi yorumlarından da faydalanabilirsiniz. Eminiz ki pozitif yorumlar size cesaret verecektir.

Uygulama sonrası herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşma korkusu pek çok kadını, ameliyatsız yüz germe işlemini yaptırma noktasında engelleyen nedenlerden bir tanesi. Şunu net bir şekilde ifade edebiliriz ki bu uygulama ağrısız ve oldukça konforlu bir işlemdir. Uygulama sonrası yan etki ile karşılaşma ihtimaliniz çok çok düşüktür. Son derece güvenli bir işlem olduğunu söyleyebiliriz. Gıdı eritme işleminde olduğu gibi bu uygulama da sağlığınıza zararlı değildir dahası işlem sırasında kullanılan ultrason FDA onayı almış profesyonel bir cihazdır. Bu onayı alan cihazlar insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermez ve son derece güvenlidirler. Bu nedenle kafanızı bu noktada bulandıran soruları  arka plana atmanızı ve kendinizi güven içinde uzman hekimimizin ellerine bırakmanızı tavsiye ederiz. Uzman hekim demişken bir hatırlatma yapmak isteriz. Bu uygulamanın kesinlikle alana hâkim, tecrübeli bir hekim tarafından gerçekleştirilmesine dikkat etmelisiniz. Çünkü yüz anatomisini siz de takdir edersiniz ki en iyi bilen kişiler doktorlardır ve en doğru ve güvenli işlemleri de onlar gerçekleştirirler.

Ameliyatsız Yüz Germe Fiyatları

Bu uygulamayı yaptırma kararı aldıktan sonra atmanız gereken en önemli adımın bu işlemi nerede yaptıracağınızın yanıtını bulmak olduğunu bilmelisiniz. Şöyle ki bu işlem cerrahi bir işlem olmasa da gelişigüzel her merkezde yaptırılabilecek bir uygulama değildir. Mutlaka uzman hekimlerce donanımlı kliniklerde gerçekleştirilmesine özen gösterilmelidir.

Prof.Dr.Banu Çaycı Kliniği, Ankara’da faaliyet gösteren ancak tüm Türkiye’den dahası dünya ülkelerinden de ameliyatsız estetik uygulamaları yaptırmak isteyenlerce takip edilen profesyonel bir ameliyatsız estetik kliniğidir. Şehir dışından ve ülke sınırlarımızın ötesinden belli ve düzenli aralıklar ile kliniğimizde ağırladığımız pek çok misafirimiz olmakta ve gerçekleştirilen işlemlerin ardından mutlu bir şekilde evlerine dönmektedirler.

Merkezimizde en kaliteli tıbbi malzemeler ile son teknoloji tıbbi cihazların kullanımına özellikle dikkat edilir. Kliniğimizdeki tüm tıbbi malzemeler ve estetik uygulamalarında kullandığımız cihazlar ki bunlara soğuk lipoliz ve sıcak lipoliz için kullanılan cihazlar da dâhil tümü FDA onaylı, güvenilir cihazlardır. Bu nedenle kliniğimizi güvenle tercih edebilir ve en uygun fiyatlar ile siz de kliniğimizde bambaşka biri olarak ayrılabilirsiniz.

Yaşlılık belirtilerine karşı çaresiz değilsiniz. Unutmayın ki çare sizsiniz. Gelin, kırışıklıkları ve deforme olmuş dokuları yok edelim, sizi istediğiniz bir görünüme kavuşturalım.

Yorum Bırakın