ameliyatsiz burun estetigi prof dr banu cayci 1

Ameliyatsız Burun Estetiği İle Kusursuz Burunlar

Güzelliğinizi gölgeleyen bazı şeyler olduğunu mu düşünüyorsunuz? Sizi mutsuz eden durum burnunuzun şekli mi yoksa? Sorularımızı okurken zihninizden geçen  yanıt evet ise o zaman bu yazımızı muhakkak okumalısınız. Ameliyatsız burun estetiğinden bahsedeceğimiz bu yazımızda; ağrı hissetmeden, kanama ya da morarma olmadan konforlu bir şekilde nasıl muntazam burunlara sahip olacağınızı tüm detayları ile öğrenebileceksiniz.

Son günlerde ameliyatsız burun estetiği sayesinde pek çok kişi burunlarındaki şekil bozukluklarını dert etmeyi bıraktı ve istedikleri burun görüntülerine maksimum 15 dakika gibi kısa bir süre  içerisinde ulaşabilmenin mutluluğunu yaşıyor. Ameliyatsız burun estetiği ile ilgili daha önce hiç araştırma yapmamışsanız ya da çevrenizde bu şekilde güzelleşen birileri ile karşılaşmadıysanız sözlerimiz size ütopik geliyor olabilir ancak tecrübe ettikten sonra siz de çok iyi bir şekilde anlayacaksınız ki estetik alanındaki gelişmeler ile ameliyat masasına yatmadan istediğiniz görüntüye ulaşmak hayal değil ve artık son derece kolay.

Ameliyatsız Burun Estetiği Nasıl Olur?

Ameliyatsız burun estetiği, cerrahi bir müdahale olmadan burnun ihtiyaç duyduğu bölgelerine dolgu yapılması suretiyle gerçekleştirilir ve işlem sonrasında günlük hayata hemen dönmek mümkündür. Ameliyat masasına yatmaktan çekinen insanların özellikle tercih ettiği bu yöntem, hem ekonomik hem de son derece konforlu bir işlemdir.

Kliniğimize burun dolgusu için başvuranların birçoğunun en çok merak ettiği şey; bu işlemin nasıl uygulandığıdır. Bu noktada, burun dolgusu yaptırılırken dikkat edilmesi gereken önemli bir konuyu hatırlatmakta fayda görüyoruz. Diğer tüm tıbbi işlemlerde olduğu gibi ameliyatsız burun estetiği için seçeceğiniz merkezlerde de burun dolgunuzun uzman hekimler tarafından yapılması son derece önemlidir. Aksi durumda daha güzel görünmek için ciddi sağlık problemlerinin içine düşebilirsiniz. Maalesef bu gibi durumlarda  da profesyonel olmayan merkezlerde sorununuzla ilgilenecek muhatap bile bulamazsınız.

Prof. Dr. Banu Çaycı Kliniğinde ise tanı ve tedavi süreci belli bir düzen içerisinde gerçekleşir. İlk olarak uzman hekimimiz ile birebir yaptığınız detaylı görüşme ile şikâyetlerinizi ve nasıl bir burun görüntüsüne sahip olmak istediğinizi dile getirirsiniz, hekimimiz işlemden beklentilerinizi dinler ve yüzünüze en uygun burun görünümüne ulaşmanız için tedavinizi planlar. Daha sonra süreç doğru ve kaliteli tıbbi malzemeler ile uzman ellerde dolgu işleminizin uygulanması ile devam eder. Uygulama öncesi anestezik kremler ile burun dokusunun uyuşturulma işlemi sağlanarak acı hissini en düşük seviyelere çekmek amaçlanır. İşlemden sonra ise dayanılmaz bir ağrı hissi olmadan ve işleme bağlı ciddi yan etkilere uğramadan günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edersiniz. Ameliyatsız burun estetiği sonrası kusursuz ve güzelliğinizi ortaya çıkaran bir buruna sahip olursunuz ve ameliyatsız burun estetiği yaptıranlar kervanına katılarak yılardır dert ettiğiniz burnunuzun görüntüsünü hafızalardan silip atarsınız.

Ameliyatsız Burun Estetiği Ne Kadar Kalıcı?

Uygulanması son derece basit olan bu estetik işleminin çok fazla talep görmesinin nedenlerinin başında şüphesiz ki ağrısız, dikişsiz ve anesteziye gerek olmadan gerçekleşmesi geliyor. Bununla birlikte son derece pratik bir şekilde uygulanmaya imkân vermesi ve kısa süre içerisinde sonuçlarının gözlenebilir olması da bu uygulamanın talep görmesinde oldukça etkili. Benzer şekilde, kalıcılığını 18 ile 24 ay gibi uzun bir süre koruyor olması da önemli kriterlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Öyle ki ameliyatsız burun estetiği işlemi gerçekleştirdiğimiz birçok kişide kalıcılık süresinin iki yıla kadar uzadığını da gözlemlediğimiz oluyor. Siz de kalıcılığının kısa bir sürede kaybolacağı endişesi yüzünden burun estetiğinizi erteliyorsanız bu bilgilerden sonra zaman kaybetmeden bu konforlu değişim için harekete geçmenizi ısrarla tavsiye ederiz. Biliyoruz ki burun yüzümüzdeki en dikkat çekici organdır ve üzerindeki küçük dokunuşlar güzelliğinize önemli artılar ekler.

Ameliyatsız Burun Estetiği Fiyatları?

Ameliyatsız burun estetiği Ankara’da hem kadınlar hem de erkekler tarafından en fazla tercih edilen estetik işlemlerinden birisidir. Dudak dolgusu için kliniğimize gelen birçok bayan, yapılan dudak dolgusu işleminin ardından kısa bir süre sonra da ameliyatsız burun estetiği için ziyaretimize gelmektedir. Çene ucu dolgusu ve jawline dolgu ile de birçok kadına takdire şayan dokunuşlarda bulunan uzman hekimimiz burun dolgusu konusunda da alanının en tanınmış ve en tecrübeli isimlerindendir. Ameliyatsız burun estetiği, sadece kadınlar tarafından değil erkekler tarafından da oldukça fazla talep görmektedir.

Kişisel bakımlarına ve dış görünüşlerine son yıllarda fazlaca önem vermeye başlayan erkekler de kemerli ve ucu düşük olan burunlarını burun dolgusu ile şekillendirme noktasında kadınlar kadar istekli davranmaktadırlar. Bu kadar fazla talep gören ameliyatsız burun estetiği fiyatları da doğal olarak oldukça merak edilmekte hatta birçok insan sırf profesyonel kliniklerden bir tık daha uygun fiyatlı olduğu gerekçesi ile rastgele merkezlerde burun dolgusu yaptırma hatası içine girebilmektedir. Unutulmamalıdır ki sağlık hayatta sahip olduğumuz en değerli varlıklarımızdandır, telafisi yoktur ve hata götürmez. Bu nedenle yılların vermiş olduğu tecrübemiz ile şunu vurgulamak isteriz; ameliyatsız burun estetiğiniz için mutlaka alanında uzman hekimler rehberliğinde uygulamalarını gerçekleştiren donanımlı klinikler seçmelisiniz. Prof. Dr. Banu Çaycı kliniği her yıl binlerce kişiye uyguladığı ameliyatsız estetik işlemleri ile oldukça önemli bir ameliyatsız estetik kliniğidir ve her geçen gün gelişmeye ve alandaki yeniliklere paralel olarak büyümeye devam etmektedir.

Siz de yüzünüzde artık bir değişiklik yapma zamanının geldiğini düşünüyor ve aynalara daha hevesli bakmak istiyorsanız uygun fiyat tarifeleri ile en iyi estetik uygulamalarının gerçekleştirildiği kliniğimize uğrayabilir ve güzelliğinize önemli bir yatırım yaparak tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

Yorum Bırakın