alin botoksu prof dr banu cayci

Otuzlu yaşlarda alnımızda beliren alın çizgileri, bize yaşlanmaya başladığımızın ilk sinyallerini veriyor. Pek çok insanın ortak sıkıntısı olan alın çizgileri, medikal estetik alanında yaşanan gelişmeler sayesinde eskisi kadar sorun edilmiyor diyebiliriz. Alın botoksu ile sizi yıllar öncesine taşıyabilecek bir yüz görüntüsüne ulaşmak çok kolay. Tabii ki uzman ellerde yapılması koşulu ile.

Çok uzak tarihlere gitmeye gerek yok. Üç beş yıl öncesine kadar kırışıklıkların ağrısız, acısız, kesisiz kısacası cerrahi bir müdahale olmaksızın yok edilebileceğini söyleselerdi herhalde birçoğumuz ciddiye almazdık. Hepimiz hatırlarız ki eskiden bu çizgileri yok etmenin tek yolu ameliyat masasıydı. Geçirilen operasyonlar sonrası iyileşme süreleri de oldukça uzundu. Hem de bu operasyonlar canımızın yanmasına neden olan ciddi kesi bölgeleri içerirdi. Neyse ki teknolojide yaşanan gelişmelerin medikal estetik alanına da yansımaya başlaması ile artık canımızın yanmasına gerek kalmadan da genç, güzel ve çekici görünebilmenin yolu açıldı.

Alın Botoksu Ne Zaman Etkisini Gösterir?

Siz de mimiklerinizi diğer insanlardan daha fazla kullanıyorsanız üzülerek söylemek isteriz ki kırışıklıklar ile daha erken yaşlarda karşılaşacaksınız. Bu kırışıklıklarınıza karşı önlem almayı geciktirirseniz de kırışıklıklarınızın yok olması daha uzun ve zorlu olacak çünkü bu çizgiler mimik kullanımına bağlı olarak alnınızda yer edecek.

Size verebileceğimiz en iyi tavsiye; yüzünüzdeki kırışıklıklara müdahale ettirmeyi ileri tarihlere ertelemek yerine alın botoksu işleminizi daha fazla geciktirmeden uzman ellerde yaptırmanız olacaktır. Çünkü çizgilerin uzun süredir var olması ve üstüne yenilerinin eklenmesi bu işlemin başarıya ulaşmasını etkiler. Bu sözlerimizden alın botoksu ile yerleşmiş kırışıklıklar yok edilemez gibi bir ifade çıkarılmasın. Botoks uygulamaları ile inatçı çizgileri de ortadan kaldırmak mümkündür ancak bilirsiniz ki erken müdahale her alanda önemlidir. Medikal estetik işlemlerinin etkinliğini arttırmada ve kalıcılığını sürdürmesinde de kırışıklıklara mümkün olduğunca erken müdahale etmek son derece önemlidir.

Alın botoksu ne zaman etkisini gösterir şeklinde birçok soru ile karşılaşmaktayız. Pek çok danışanımız; özel bir gün, toplantı ya da düğün merasiminden ne kadar süre önce botoks uygulaması yaptırması gerektiğini merak etmektedir.  Ameliyatsız Yüz Germe işleminde olduğu gibi alın botoksu uygulaması da 48 saat sonra etkisini göstermeye başlar. Tam anlamı ile bu işlemin sonuçlarını ise bir hafta ile 10 gün içerisinde net bir şekilde gözlemleyebilmeniz mümkündür.

Alın Botoksu Yaptıranlar Neler Söylüyor?

Prof. Dr. Banu Çaycı Kliniği, medikal estetik uygulamalarının başarı ile gerçekleştirildiği donanımlı bir klinik olma özelliği ile sektördeki birçok merkezden ayrılır. Kliniğimizde son teknoloji cihazlar ile en kaliteli tıbbi malzemeler kullanılarak ameliyatsız estetik işlemleri gerçekleştirilir ve uzman hekimimiz uygulayacağı medikal estetik işlemlerini sizin özelliklerinize uygun bir şekilde planlamaya dikkat eder.

Prof. Dr. Banu Çaycı Kliniği’nde alın botoksu yaptıran pek çok hasta, kliniğimizden memnuniyet ile ayrılmaktadır ve yaptırdıkları botoks uygulaması etkisini kaybetmeye başladığında yeni bir uygulama için tekrar kliniğimizi tercih etmektedir. Pek çok hastamızın alın botoksu öncesi sonrası ile ilgili yorumları ise keşke çok daha önce bu uygulamayı yaptırsaydım şeklindedir.

Alın Botoksu Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Botoks uygulamasında kullanılan malzeme FDA onaylıdır. Dolayısıyla alın botoksu işlemini doğru klinikler tercih etmek şartı ile güven ile yaptırabilirsiniz. İnsan sağlığına zarar vermeyen bir medikal estetik işlemi olup işlem sonrası hafif kızarıklıklar ve ciddi sayılmayacak düzeyde morluklar dışında yan etkileri olan bir uygulama değildir. Sözünü ettiğimiz kızarıklık ve morluk ise cilt yapısına bağlı olarak kişiden kişiye değişmektedir. Pek çok hastamız son derece hafif yan etkiler ile uygulamayı atlatırken birçok kişide herhangi bir yan etki görülmediği de olmaktadır. Bu nedenle, uzman hekimimizin alın botoksu sonrası dikkat edilmesi gerekenler noktasındaki tavsiyelerine uyarak siz de son derece konforlu bir botoks uygulaması yaptırabilir ve kısa sürede yıllar önceki cildinizin görüntüsüne ulaşarak hayat yolunuza devam edebilirsiniz.

Alın Botoksu Fiyatları

Ankara’da ameliyatsız estetik alanında pek çok merkez bulunmakta ve her gün bu merkezlere yenileri eklenmektedir. Bu noktada alın botoksu yaptıracak olanlar için çok sayıda seçeneğin bulunduğu doğrudur. Bilinmelidir ki her ne kadar yukarıda alın botoksu uygulamasının güvenli ve konforlu bir medikal estetik işlemi olduğunu söylediysek de uzman hekimler tarafından ve kaliteli malzeme kullanılmadan yapılması durumunda işlem sizi geri dönüşü olmayan sağlık sorunlarının içine düşürebilir.

Alın botoksu; kişinin cilt yapısına, yüz anatomisine uygun şekilde planlanmalıdır. Bu nedenle işin uzmanı hekimler tarafından gerçekleştirilmeyen botoks uygulamaları yüzünden pek çok insan ciddi sağlık sorunları yaşamıştır. Dahası ihtiyacınız olandan az veya fazla oranda malzeme kullanılarak gerçekleştirilen botoks uygulamaları beklentinizin dışında bir görüntüye bürünmenize neden olabilir.

Prof. Dr. Banu Çaycı Kliniği,  faaliyetine başladığı günden itibaren Ankara’da ameliyatsız estetik uygulamaları yapan merkezler arasında en çok talep gören kliniklerden biri olmuştur. Güler yüzlü çalışanları ve huzur veren ortamı ile size evinizdeki rahatlığı sunar ve işlemlerinizin ardından memnuniyetle evinize dönmenizin garantisini verir. Kliniğimiz, diğer ameliyatsız estetik uygulamaları ve alternatif tedavi seçeneklerinde olduğu gibi alın botoksu fiyatları ile de yüz güldürmektedir.

Siz de alnınızdaki çizgiler artık olmasın, aynadaki yüzünüz gençliğinizi hatırlatsın istiyorsanız doğru adreste olduğunuzu bilmelisiniz. Sizi kliniğimizde ağırlamaktan duyacağımız memnuniyeti yaşayarak deneyimleyin isteriz. Gelin,  sizi gençlik yıllarınızdaki güzelliğinize itina ile döndürelim.

Yorum Bırakın