Ultrasonik Radyofrekans (Forma Plus)

GELİŞMİŞ VÜCUT ŞEKİLLENDİRME (FORMA PLUS)

Forma Plus, kollajen üretimini harekete geçiren ve cilt yenilemesine olanak veren radyo frekans enerjisi kullanılır. Forma Plus uygulamasından sonra daha genç görünen, pürüzsüz, sıkılaşmış bir görünüme sahip olursunuz. Forma Plus ciltte tekrar yapılanma ve onarım gereken bölgeleri hedef alan cerrahi olmayan bir uygulamadır.

Sarkmış bölgelerdeki doku eşitsizliğini azaltarak cildi sıkılaştırır. Tüm cilt tipi ve tonlamalarında uygulanabilir. Forma Plus uygulamalarının sonuçlarına baktığımızda hastaların çoğu tedavi esnasında ciltte gerilme, sıcaklık ve sıkılaşma hissetmektedir. Zamanla hastalar uygulama bölgesinde yağ azalması, fit, sıkı bir görünüm ve pürüzsüz bir şekilde kıvrımlarının ortaya çıktığını görmektedirler. Dokusal eşitsizlikler ortan kalkmış ve cilt sarkmaları önlenmiş olacaktır.

Özellikle basen, kalça, baldır ve bacak bölgelerine uygulanır.Seanslı bir işlemdir.Haftada 1-2 kez ve 8 seans önerilir.

Günümüz RF teknolojilerinden (Örneğin; Bipolar, Monopolar, Tripolar vb/ ) daha güvenli ve yeni bir sistemdir.Forma Plus multi-polar; yani çok kutuplu bir yapıda ve her bir kutupdan aynı anda manyetik alan oluşturan atışlar yapmaktadır. Multi-Polar sayesinde etki mekanizması güçlü ve tedavi sonuçları bir o kadar pozitifdir.

Forma Plus teknolojisi , RF teknolojisine dayanan vücut uygulama başlığı ile subkütanöz dokuda depolanan yağ hücrelerini kontrollü bir şekilde ısıtarak, fibroz sebtaların parçalanmasını kolaylaştırır veyağ hücrelerinin hareketlenmesini sağlar, yağ hücrelerinin çapı yani hacmi küçülür.

Yağ hacmi çok olan kişilerde özellikle BodyFX ile kombin çalışılabilir .Aynı zamanda Forma Plus etkisi , RF enerjisi ile , sıkılaşma ve uzun dönemde kolajen yenilenmesini sağlar, ciltte yeniden şekillendirmeye yardımcı olur.

ULTRASONİK RADYOFREKANS UYGULAMASI

tr Turkish
X