Selülit Tedavisi (Body Fx)

VÜCUT ŞEKİLLENDİRME VE SELÜLİT TEDAVİSİ (BODY FX)

BodyFX ile selülit yok etme, vücut elastikiyetini artırma, karın, simit, kalça, baldır ve diğer vücut bölgelerinde cilt görünümünü iyileştirme! Hepsi bir arada !

Body FX NEDİR ?

BodyFX bölgesel vücut şekillendirme sağlayan ,selülit ve kötü görünümü azaltan yeni, uzun ömürlü, non-invaziv bir yöntemdir. BodyFX vücudunuzu yeniden şekillendirir ve cerrahi yağ aldırma işlemlerine karşı seçenek sunar. BodyFX yağlı ve portakal kabuğu gibi kötü görünümden kolaylıkla kurtulmanızı sağlayabilir..

Body FX NASIL ÇALIŞIR ?

BodyFX klinik olarak kanıtlanmış radyo frekans enerjisi,derin doku ısıtması ve vakumlu negatif basınç gibi farklı yöntemleri bir arada kullanır.Radyo frekans enerjisi cilt ve altında yatan yağ dokusunu ısıtmak ve yağ dokusunu yok etmek için sıcak enerji üretir. Vakum ve kontrollü enerji darbeleri vücut şekillendirme için sinerjik olarak çalışır.

TEDAVİ GÜVENLİ MİDİR ?

RF enerjisi dizisi saniye başına, arka arkaya 1 milyon atış darbe döngüsü yapar. Bu darbeler aşırı gibi gözükse de çok güvenlidir. Konforunuzu maksimize etmek için vücut ısısı sürekli olarak görüntülenir,aynı zamanda cilt ısınma bildirimi yapılır. Bu termal görüntüleme maksimum sıcaklık kontrolü sağlar.

AĞRI HİSSEDİLİR Mİ ?

Çoğu kullanıcı BodyFX tedavisinin oldukça rahat bulur.Tedavi sırasında ,radyo frekans ve vakum inatçı yağları yakmak için çalışırken , uygulama bölgesinde ısı ve hafif vakum basıncı hissedersiniz.

PROF. DR. BANU ÇAYCI
SELÜLİT TEDAVİSİNİ ANLATIYOR

KAÇ SEANS GEREKLİDİR ?

8 haftalık süre zarfında haftalık tedaviler tavsiye edilmektedir. (toplamda 8 Seans) Kademeli olarak ilk 1-2 seans sonrası uygulama alanındaki değişimler gözlemlenebilir. Ayrıca cilt yüzeyi anında daha yumuşak ve pürüzsüz hissedilir.

UYGULAMA SONRASI NASIL BİR PROSEDÜR İZLENMELİDİR?

BodyFX için iyileşme dönemi yoktur. Hasta tedavi sonrası 1-2 saat kadar, uygulama yapılan bölgede hafif sıcaklık ve kızarıklık yaşayabilir.

Body FX UYGULAMASI

SELÜLİT TEDAVİSİ

tr Turkish
X