Fraksiyonel Termal Sıkılaştırma (Forma)

CİNDİRELLA BAKIMI

FORMA NEDİR ?

Forma cildin derin tabakalarında optimum cilt sıkılaşması sağlamak için radyo frekans teknolojisini kullanır. Radyo frekans enerjisi ciltte sıkılaşma sağlayacak , yeni kolajen oluşumunu tetikler ve cilt elastikiyetini artırır.

FORMA NASIL ÇALIŞIR ?

Forma klinik çalışmalara dayanan ve sonuçları kanıtlanmış, gelişmiş, tescilli A.C.E. (Kesin,Kontrollü,Kapsamlı) teknolojisini kullanarak , derin cilt katmanlarını hedef alan RF enerjisi göndererek çalışır. A.C.E. teknolojisi tüm cilt katmanlarını hedef alır ve tedavi edilmemiş hiçbir bölge bırakmaz ayrıca aşırı enerji gönderimi yapmaz. Böylece maksimum ve tutarlı tedavi sonuçları elde edilir.

FORMA SİZİN İÇİN UYGUN MUDUR ?

Forma tüm cilt tipleri için uygundur ve cilt yapılandırması, yenilenmesi,doku eşitsizliği gidermek için non-invaziv bir yöntem arayanlar için uygundur. Hastalar ciltlerinin daha pürüzsüz olduğunu ve kırışıklıklarının kaybolduğunu söylemektedir.

HANGİ BÖLGELERDE KULLANILABİLİR ?

Forma yüz ve vücut bölgelerinde kullanılabilir. Yüz için yaygın bölgeler ;Alın, kaz ayağı, üst göz kapakları, alt göz kapakları, nazolabial kıvrımlar, çene altı, gülümseme çizgileri ve boyundur. Vücut bölgeleri ; kollar (kol sarkmaları) ,karın ve sıkılaşmaya ihtiyaç duyulan diğer bölgeler.

AĞRI HİSSEDİLİR Mİ ?

Forma hassas ve derin cilt katmanlarını hedef alan teknolojisi ile tamamen ağrısızdır .Uygulama bölgesinde hafif kızarıklık meydana gelir ve bir kaç saat içerisinde kendiliğinden kaybolur.

FRAKSİYONEL TERMAL SIKILAŞTIRMA
(FORMA) UYGULAMASI

KAÇ SEANS GEREKLİDİR ?

Altı haftalık bir süre zarfında, haftalık tedaviler tavsiye edilmelidir. Hafif elastikiyet kaybı olan bölgeler tedavi aralıkları daha uzun tutularak daha az seans sayısı ile gerçekleştirilebilir. Uygulama takvimi uzmanın değerlendirmesine bağlıdır.

FARKLI TEDAVİLER İLE KOMBİNASYONU YAPILABİLİNİR Mİ ?

Evet, Forma birçok lazer tedavisi, cilt bakımı, enjekte ya da dolgu ile kombine edilebilir. Forma uygulaması ile diğer tedavilerin kombinasyonunu uzmanınız ile konuşun.

tr Turkish
X