elmacik kemigi dolgusu prof dr banu cayci

Elmacık kemiği belirgin kadınların  çevreleri tarafından neden hep beğeni ile karşılandığını hiç düşündünüz mü? Tarih boyunca elmacık kemiği çıkık kadınlar hep göz önünde olmuş ve karakteristik çehreleri ile her daim etraflarındaki kişilerden övgü almışlardır. Peki, belirgin elmacık kemiklerine sahip olmak ile güzellik arasında nasıl bir ilişki vardır?

Elmacık kemiği dolgusu son yılların en gözde ameliyatsız estetik uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kadınların bu dolgu uygulamasını bu kadar çok tercih etmesinin tabii ki önemli bir nedeni vardır. Elmacık kemiklerinin belirgin ve dolgun olması daha çekici ve genç bir yüz ifadesi oluşturur. Bu durum da daha genç ve daha canlı bir görünüme ulaşmak isteyen bayanların elmacık kemiği dolgusunu tercih etmesinin sebebini açıklayan en önemli etken olarak değerlendirilebilir.

Elmacık Kemiği Dolgusu Yaptıranlar

Hyaluronik asit içerikli dolgular, medikal estetik uygulamalarında kullanılan en sağlıklı dolgu ürünleri olarak biliniyor. İçeriğinde insan sağlığına zarar veren maddeler olmayan bu dolgular, vücudumuzdaki pek çok noktaya güvenle uygulanabiliyor. Uygulama yapılan kişinin özelliklerine bağlı olarak da kalıcılık süresi bir yıla kadar uzama eğilimi gösteriyor.

Elmacık kemiği dolgusu öncesi ve sonrası arasında anlamlı bir değişim söz konusu oluyor. Yüz hatlarını daha belirgin hâle getiren ve bu belirginleşmenin sağladığı hoş görünüm, bayanları çok etkiliyor çünkü daha karakteristik bir ifadeye sahip olmak pek çok kadına ciddi bir öz güven sağlıyor.

Pek çoğumuz tarafından kabul gören bir yazılı kural vardır ki o da güzellik otoriteleri tarafından benimsenen güzellik algılarının oldukça önemli olduğudur. Toplumun benimsediği güzellik algıları herkesi fazlası ile etkiler ve bu güzellik algılarında kabul gören bir özelliği vücudunda taşımak bayanları son derece mutlu ve değerli hissettirir. Bu nedenle güzellik otoriteleri tarafından en fazla kabul gören güzellik algılarından biri olan belirgin elmacık kemiklerine sahip olmak kadınlar tarafında fazlaca önemsenir.  Bu açıdan değerlendirildiğinde elmacık kemiği dolgusunun son yılların en çok talep gören ameliyatsız estetik uygulamalarından birisi hâline gelmiş olması ve her geçen gün de gördüğü bu ilgiyi arttırmaya devam etmesi tesadüfi değildir

Elmacık kemiği dolgusu yaptıranlar sonuçlardan oldukça memnundur. Hatta pek çoğu daha önce bu uygulamayı yaptırmamasının pişmanlığını yaşamaktadır. Siz de daha hoş bir yüz ifadesine sahip olmak istiyor ancak harekete geçmek için bir tetikleyici bekliyorsanız bu yazımız size arzu ettiğiniz yardımı gerçekleştirecektir.

Elmacık Kemiği Dolgusu Nasıl Yapılır?

Uygulama öncesi uzman doktorumuz size en uygun tedavi planlamasını düzenler. Gerekli incelemelerin ardından sizin isteklerinizi de dinleyerek tedavinizde kullanılması gereken dolgu miktarı hekimimiz tarafından belirlenir. Elmacık kemiği dolgusunda standart bir dolgu miktarından bahsetmek söz konusu değildir. Çünkü her yüz ve her yüzün sahip olduğu kemik hattı farklı olduğundan kişiye özel dolgu miktarları ile en sağlıklı yüz ifadesine ulaşmanız hedeflenir.

Birçok kişinin işlem sırasında ağrı duyulup duyulmadığı konusunda endişeler taşıdığını biliyoruz. Bu konuda müsterih olabilir ve gönül rahatlığı ile elmacık kemiği dolgusu tedavinizin planlamasını yaptırabilirsiniz. Çünkü işlem öncesi uygulama bölgesine sürülen anestezik kremler acı hissi noktasında size önemli bir avantaj sağlar. Bu kremler acı hissini en dibe çekerek konforlu bir tedavi süreci geçirmenizde oldukça etkili bir görev üstlenirler.

Uygulama süresi ortalama 15 dakikadır ve uygulamadan sonra sosyal hayatınız ile aranıza mesafe koymanıza gerek yoktur. Aksine elmacık kemiği dolgusu sonrası sosyal hayatınızın daha da genişleyeceğine ve daha da eğlenceli bir hâle geleceğini bile söyleyebiliriz.

Elmacık Kemiği Dolgusu Fiyatı 2022

Ameliyatsız estetik uygulamalarının mutlaka donanımlı merkezlerde yapılması gerektiğini dile getirerek söze başlayalım. Cerrahi bir müdahale olmaksızın ameliyathane ortamı gerektirmeyen işlemler olması, ameliyatsız estetik uygulamaları gelişigüzel her merkezde yaptırabileceğiniz anlamı taşımasın.

Her tıbbi uygulamada olduğu gibi ameliyatsız estetik işlemlerinde de belli başlı riskler vardır ve bu riskler donanımlı ve ruhsatlı olmayan merkezlerde yaptırılan uygulamalarda son derece fazladır. Bu nedenle dudak dolgusu, burun dolgusu, şakak dolgusu ve alın botoksu işlemlerinde olduğu gibi elmacık kemiği dolgusu için de muhakkak donanımlı bir ameliyatsız estetik kliniği tercih edilmelidir.  Prof. Dr. Banu Çaycı Kliniği’nin bu anlamda sizin için en doğru adres olduğunu ve alanında uzman hekimimiz ile en sağlıklı uygulamaların geçekleştirildiği önemli bir güzellik kliniği olduğunu bilmenizi isteriz.

Elmacık kemiği dolgusu fiyatları ile yüz güldüren kliniğimiz, en kaliteli ve sağlıklı tıbbi malzemelerin uzman eller ile birleştiği seçili merkezlerden bir tanesi olarak sektörde faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Siz de daha keskin yüz hatlarınız olsun ve elmacık kemiklerinizin belirginliği ile var olan güzelliğiniz ortaya çıksın istiyorsanız Prof. Dr. Banu Çaycı Kliniği ile yollarınızı kesiştirerek güzelliğinize bir yatırım yapabilirsiniz. Daha önce elmacık kemiği dolgusu yaptıranların yorumları ile yol haritanızı belirleyebilir ve pek çok kişinin yaşadığı memnuniyeti siz de tecrübe edebilirsiniz.

Ertelemek insanın yaptığı büyük hataların başında gelir. Bu nedenle siz bu hataya düşmeyin ve daha fazla ertelemeyin. Elmacık kemiği dolgunuzu güvenle yaptırarak çevrenizden alacağınız övgülerin tadını çıkarın.

Yorum Bırakın