burun dolgusu ankara

Kemerli ve düşük burun biçimine sahip olan insanlar burun şekillerinden duydukları rahatsızlığı her fırsatta dile getirir. İnsanları bu rahatsızlığa iten nedenlerden bir tanesi de toplumun güzellik algılarıdır desek yanlış bir ifadede bulunmuş olmayız. Dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de burun güzelliğine verilen önem oldukça fazladır. Özellikle yüz ile orantılı, ucu kalkık, orta büyüklükte olan burunlar çok beğenilir. Hatta kültürümüzde bu şekildeki burunlar için hokka burun şeklinde bir tabir bile kullanılır.

Burun Dolgusu Nedir?

Peki, ameliyat masasına yatmadan güzel bir burna sahip olmak hayal midir? Tabii ki hayır. Günümüzde ameliyatsız estetik uygulamaları sayesinde herkes hokka gibi bir burna sahip olabilir. Burun dolgusu Ankara‘da ameliyatsız estetik uygulamaları arasında dudak dolgusu ve çene dolgusu işlemleri gibi en fazla tercih edilen işlemlerin başında gelmektedir. İşinin ehli kişiler tarafından gerçekleştirildiğinde tüm bu ameliyatsız estetik uygulamaları inanılmaz sonuçlara ulaşmamızı sağlar.

Burun dolgusu, hyaluronik asit içeren dolgu malzemesinin oldukça ince iğneler ile burun bölgesindeki uygun noktalara enjekte edilmesi sureti ile gerçekleştirilir. Bu noktada bir uyarıda bulunmak faydalı olacaktır. Burun dolgusu işleminizi muhakkak profesyonel ellerde yaptırmalısınız. Çünkü gelişigüzel noktalara enjekte edilen dolgu malzemesi sizi güzelleştirmek yerine çirkin bir görüntüye ulaşmanıza neden olur. Dahası uzman hekimler tarafından gerçekleştirilmediğinde burun dolgusu işlemi sizi sağlığınızdan bile edebilir. Bu nedenle mutlaka Sağlık Bakanlığından izin ve ruhsat almış, uygulamalarda kullanılan malzemeler FDA onaylı olan merkezlerde bu uygulamayı gerçekleştirmeniz hem sağlığınızın bozulmamasını ve daha güzel bir ifadeye sahip olmanızı hem de harcayacağınız paranın boşa gitmemesini sağlar.

Burun Dolgusu Yaptıranlar

Çevrenizde burun dolgusu yaptıran pek çok insanla karşılaşıyorsunuzdur. Bu kişilerin eski burun şekillerini de biliyorsanız yaşanan değişimi net bir şekilde fark edebilmeniz mümkündür. Cerrahi bir işlem olmayan burun dolgusu ile hayallerinizi süsleyen burun şekline konforlu bir şekilde sahip olmanız mümkündür. Eskiden istenen burun şekline ulaşmanın tek yolu ameliyat masasına yatmak ve günlerce süren ağrıları çekmekti. Dahası iş hayatınızı ve sosyal hayatınızı kesintiye uğratan bu ameliyatlar insanı ciddi anlamda zorluyordu. O işlemler düşünüldüğünde burun dolgusu ile istenen burun şekline sahip olanların çok şanslı olduklarını dile getirmenin doğru olduğuna inanıyoruz.

Bu işlemde kullanılan dolgu malzemeleri FDA onayı almış, kısacası insan sağlığına olumsuz herhangi bir etkisi olmayan güvenli maddelerdir. Bir tıbbi cihazın ya da tıbbi maddenin FDA onayı almasının son derece önemli olduğunu daha önceki yazılarımızda da dile getirmiştik. Unutmadan dolgu işlemlerinin geçici dolgu malzemeleri ile gerçekleştirildiğini de eklemeden geçmeyelim. Kalıcı dolguların insan sağlığına zararlı etkileri nedeniyle ameliyatsız estetik uygulamalarında kullanılan tüm dolgu işlemlerinde geçici dolgu maddesinin kullanıldığını ekleyelim.

Burun dolgusu yaptıranların yorumlarını okuma fırsatınız olduysa ya da dolgu işlemi ile istediği burun şekline ulaşan insanlar ile sohbet etme şansınız olduysa bu insanların yaptırdıkları işlemden ne kadar memnun olduklarını biliyorsunuzdur. Burun dolgusu yaptıranların hepsi bu işlemden memnun kalıyor mu şeklinde kafanızda bir soru oluştuğunu biliyoruz. Şunu net bir şekilde ifade edebiliriz ki doğru ameliyatsız estetik kliniklerinde ve alana hâkim hekimler tarafından gerçekleştirilen tüm dolgu işlemleri uygulamayı yaptıran kişilerce çok sevilmektedir. Bu işlemin uzman hekim tarafından gerçekleştirilmesi neden bu kadar önemlidir? Çünkü siz de onaylarsınız ki insan vücudunu en iyi tanıyan kişiler hekimlerdir. Dahası burun anatomisi bilgisine sahip olan kişilerin de doktorlar olduğunu hepimiz biliriz. Bu nedenle dolgu işlemlerini profesyonel klinikler dışında gelişigüzel, Sağlık Bakanlığından izin ve ruhsat almamış ve kısa süreli sertifika programları ile elde ettikleri sertifika ile kendilerini insan vücuduna dışarıdan bir madde enjekte etmekte yetkili zanneden kişiler ile çalışan merkezlerde yaptırmamalısınız.

Burun Dolgusu Ankara Tavsiye

Sağlığınızı ihmale getirmeyin, üzülmek istemiyorsanız uyarılarımızı dikkate almanız gerektiğini bilmelisiniz. Çünkü Prof. Dr. Banu Çaycı Kliniği olarak sağlığınızı koruyarak güzelleştirmek çalışma prensibimizdir ve burun dolgusu Ankara’da en iyi ve sağlıklı bir şekilde kliniğimizde gerçekleştirilir. Küçük dokunuşlar ile hayatlarını daha güzel hâle getirdiğimiz kişilerin işlemle ilgili deneyimleri de burun dolgusu Ankara’da en iyi bizim kliniğimizde gerçekleştirilir iddiamızda ne kadar haklı olduğumuzu göstermektedir.

Burun dolgusu Ankara en iyi doktor kim sorusunun cevabı Prof. Dr. Banu Çaycı’dır. Meslekte 30 yılı aşkın tecrübesi ve katıldığı onlarca eğitim ile ameliyatsız estetik sektörünün bir numaralı ismi olan hekimimiz, sadece Ankara’dan değil yurdun dört bir yanından dahası pek çok ülkeden de misafir ağırlamaktadır. İsmini ülke sınırları dışına da taşıyan hekimimiz, küçük dokunuşlar ile görüntüsü nedeniyle sosyal hayattan izole olmuş pek çok insanın hayatını renklendirmiş ve onların öz güven tazelemesine yardımcı olmuştur.

Siz de burun şekliniz ile mutlu değil ancak güvenebileceğiniz bir ameliyatsız estetik kliniği araştırması içerisindeyseniz kliniğimizin sizin için en doğru adres olduğunu bilmelisiniz. Acı hissi olmadan son derece konforlu bir şekilde istediğiniz burna sahip olabilir ve rutin hayatınızı askıya almadan kısa süre içerisinde burun dolgusu işleminizi tamamlatabilirsiniz. Daha fazla ertelemeyin, hayallerinizi süsleyen burun bir adım uzağınızda. Gelin, kendinizi hekimimizin sihirli ellerine bırakın ve yeni yüz ifadenizin nasıl olacağının heyecanını yaşayın.

Yorum Bırakın