bel bolgesi inceltme prof dr banu cayci

Kadın erkek pek çok kişinin ortak problemi olan bölgesel kilolar karşısında artık çaresiz değilsiniz. Her yolu denediğiniz ama kalıcı bir çözüme ulaştıramadığınız bölgesel kilolarınızı ortadan kaldıracak mucizevi yöntemlerin olduğunu ifade ederek söze başlayalım. Size, bu yazımızda bel bölgesinde toplanan yağ dokularınızı ortadan kaldırarak bölgesel olarak incelmenizi sağlayacak ameliyatsız estetik işlemleri ile nasıl hayal ettiğiniz görüntüye ulaşabileceğinizi anlatacağız.

Son yılların en gözde bölgesel incelme yöntemlerinden olan soğuk lipoliz ve evolve ismindeki FDA onaylı bir cihaz ile gerçekleştirilen sıcak lipoliz ile siz de bel bölgenizdeki yağlanmalar dâhil olmak üzere tüm vücudunuzdaki fazlalıklardan kurtulabilirsiniz.

Bel Bölgesi Nasıl İncelir?

Bel bölgesi vücudumuzda en fazla yağ toplayan bölgelerin başında gelmektedir. Kadınlar tarafından daha fazla sorun edildiği düşünülse de aslında pek çok erkek de bel bölgesindeki yağ dokularından ve buna bağlı oluşan bel kalınlığından muzdariptir. Genel anlamda insanların çoğu, bel bölgesi inceltme yolları ya da bel bölgesi nasıl incelir sorusunun cevabını aramakta ve pek azı bu sıkıntısına çözüm bulabilmektedir.

Ameliyatsız estetik alanındaki gelişmeler sayesinde son teknoloji ürünler ile en çözülmez sanılan estetik sorunlar bile çözüme kavuşturulmaktadır. Buna bel bölgesi inceltme yani bel bölgesindeki yağlarınızdan kalıcı olarak kurtulmanız da dâhil. Bu son teknoloji ürünlerin doğru şekilde kullanıldığı ve uzman eller tarafından yönetildiği ameliyatsız estetik kliniklerini tedavinizde tercih etmeniz koşulu ile sağlıklı ve kalıcı bir şekilde bel bölgesi inceltme işlemi almaınız mümkündür.

Soğuk Lipoliz Yaptıranlar

Soğuk lipoliz ile tanışanlar, bu uygulamanın olumlu sonuçları ile ilgili yaşadıkları tecrübeyi her fırsatta dile getirmektedirler. Hatta soğuk lipoliz ile daha erken zamanlarda tanışanlardan pek çoğu da neden daha önce bu uygulamanın fırsatlarından yararlanmadığı noktasında pişmanlık yaşamaktadır. Prof. Dr. Banu Çaycı Kliniği olarak biz de bu kadar talep gören bir işlem olan soğuk lipolizin nasıl uygulandığına dair merak içerisinde olduğunuzu bildiğimizden bu konu ile ilgili temel bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Öncelikle belirtmeliyiz ki soğuk lipoliz için kullanılan cihaz, FDA onayı almış son teknoloji bir cihazdır ve -9 dereceye kadar özel başlıkları ile cildimizi soğutarak yağ dokularımızı yok etme mantığı ile çalışır.  FDA onayı almış olan bir medikal ürüne ya da tıbbi cihaza kendimizi güvenle emanet etmemiz noktasında pek çok bilimsel araştırma bulunmaktadır. Buradan şu sonuca ulaşmamız mümkündür. Hem sıcak lipoliz için kullanılan evolve cihazı hem de soğuk lipoliz için kullanılan cihaz ile bu cihazın vakumlu başlıkları son derece güvenilirdir ve insan sağlığını tehlikeye atacak hiçbir unsur barındırmaz.

Sıcak Lipoliz Yaptıranlar

Bir diğer bel bölgesi inceltme yöntemi olan sıcak lipoliz de en az soğuk lipoliz kadar etkili ve kalıcı çözüm sağlayan bir ameliyatsız estetik uygulamasıdır. Cerrahi bir müdahale gerektirmeden deri altının ısıtılması tekniğine dayanan bir cihaz ile gerçekleştirilen bu uygulama, bölgesel fazlalıkları olanların en gözde ve en çok tercih ettiği işlemlerden bir tanesidir. Soğuk Lipoliz son derece konforlu olarak, ağrısız bir şekilde fazlalıklarınıza elveda demenize yardımcı olur.

Prof. Dr. Banu Çaycı Kliniği; soğuk lipoliz ve sıcak lipolizin yanı sıra biorezonans ile iştah kapatma seansları ile de kilolarınızı kontrol altına almanız noktasında sizi destekler. İştahınızın önüne geçemediğiniz için bölgesel fazlalıklarınız konusunda çaresizlik yaşıyorsanız; siz de pek çok hastamız gibi soğuk lipoliz ve sıcak lipoliz uygulamalarının yanında kaybettiğiniz yağ dokularını kalıcı olarak yok olmasını destekleyecek diyet programlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Biorezonans tedavisi pek çok alana olan faydaları ile son yılların en fazla talep gören alternatif tedavi seçeneklerinden bir tanesidir. Bu uygulama ile sigara bırakmaktan tatlı isteğini baskılamaya kadar insan sağlığına zararlı pek çok etkileri olan alışkanlıkları unutmamız mümkündür. İştahımızı kapatma noktasındaki etkileri ile de biorezonans tedavisi bölgesel fazlalıkların en büyük düşmanıdır ve tedavi sürecinin ardından yeme isteğini başarılı bir şekilde baskılayan önemli bir tedavi seçeneğidir.

Soğuk Lipoliz ve Sıcak Lipoliz Fiyatları

Günümüzde her iki uygulamaya olan rağbetin oldukça fazla olması, pek çok merkezde bu işlemlerin uygulanılır hâle gelmesini sağlamıştır. Ancak unutulmamalıdır ki her merkez doğru adres değildir. Hem soğuk lipolizin hem de sıcak lipolizin mutlaka alanında uzmanlığı olan bir hekim rehberliğinde, çalışma ruhsatı olan profesyonel kliniklerde yaptırılması gerekmektedir. Aksi durumda sağlıklı bir şekilde bölgesel fazlalıklarınızdan kurtulup belinizden incelme sağlayayım derken geri dönüşü olmayan sağlık sorunları ile boğuşur duruma gelebilirsiniz.

Bel bölgesi inceltme işleminde Prof. Dr. Banu Çaycı Kliniği, en kaliteli tıbbi malzemeleri son teknoloji cihazlarla buluşturarak en uygun fiyat tarifelerini uygular. İnsan sağlığının ihmale gelmeyeceğinin bilinci ile en sağlıklı şekilde istediğiniz forma girmeniz noktasında sizi kişisel beslenme danışmanlığı hizmeti ile de destekler. Kilo vermek kadar verilen kiloyu koruyabilmek de oldukça önemlidir ve sunduğumuz kişisel beslenme danışmanlığı sağlıklı bir şekilde incelmenize yardımcı olarak sizi arzu ettiğiniz görünüme ulaştırır.

Siz de artık görünüşünüzün vermiş olduğu rahatsızlığı tolere edemeyecek duruma geldiyseniz, harekete geçmenizin önünde hiçbir engelin olmadığını bilmelisiniz. Kliniğimiz güler yüzlü personeli ve uzman hekimi ile sizleri daha sağlıklı ve mutlu bir hâle getirmek için her daim hazır bulunmaktadır. Haydi! Daha fazla ertelemeyin ve kliniğimize uğrayarak kendinize bir iyilik, sağlığınıza garantili bir yatırım yapın.

Yorum Bırakın